| Fabrikant Onderdeelnummer | TLE2037AMD |
|---|---|
| Fabrikant | Texas Instruments |
| product categorie | Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker |
| beschikbare kwaliteit | 111320 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC OPAMP GP 50MHZ 8SOIC |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | TLE2037AMD.pdf |
| Onderdeel nummer | TLE2037AMD |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Versterker Type | General Purpose |
| Aantal circuits | 1 |
| Uitgangstype | - |
| Slew Rate | 7.5 V/µs |
| Krijg bandbreedte product | 50MHz |
| -3db bandbreedte | - |
| Current - Input Bias | 15nA |
| Voltage - Input Offset | 10µV |
| Huidige voorraad | 3.8mA |
| Stroom - Uitgang / kanaal | 50mA |
| Voltage - Supply, Single / Dual (±) | 8 V ~ 38 V, ±4 V ~ 19 V |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Apparaatpakket leverancier | 8-SOIC |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | TLE2037AMD |
QY Componenten hebben de beste prijs voor TLE2037AMD, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen TLE2037AMD, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen TLE2037AMD, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Texas Instruments alle reeksen Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker componenten. U kunt ook andere delen kopen van Texas Instruments en Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker van ons. Zoals BQ40Z60RHBT, UC2906N, UC3906N, UC3906DW, UC2906DW, BQ24095DGQR, LM3658SD-B/NOPB, BQ2057CSNTR, BQ2057CTSTR, BQ24090DGQT LM224J, LT1496IN#PBF, AMP03GPZ, CA5260MZ, INA121P, AD8330ACPZ-R2, LTC6090CFE#PBF, ADA4627-1ARZ, ADA4637-1ARZ, HFA1130IBZ.
Kopen Texas Instruments TLE2037AMD bij ons, bespaar tijd en geld.