| Fabrikant Onderdeelnummer | TLE2064AMDR |
|---|---|
| Fabrikant | Texas Instruments |
| product categorie | Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker |
| beschikbare kwaliteit | 117360 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC OPAMP JFET 2MHZ 14SOIC |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | TLE2064AMDR.pdf |
| Onderdeel nummer | TLE2064AMDR |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Versterker Type | J-FET |
| Aantal circuits | 4 |
| Uitgangstype | - |
| Slew Rate | 3.4 V/µs |
| Krijg bandbreedte product | 2MHz |
| -3db bandbreedte | - |
| Current - Input Bias | 4pA |
| Voltage - Input Offset | 900µV |
| Huidige voorraad | 1.25mA |
| Stroom - Uitgang / kanaal | 80mA |
| Voltage - Supply, Single / Dual (±) | 7 V ~ 36 V, ±3.5 V ~ 18 V |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Apparaatpakket leverancier | 14-SOIC |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | TLE2064AMDR |
QY Componenten hebben de beste prijs voor TLE2064AMDR, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen TLE2064AMDR, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen TLE2064AMDR, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Texas Instruments alle reeksen Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker componenten. U kunt ook andere delen kopen van Texas Instruments en Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker van ons. Zoals LMX2434SLEX/NOPB, CDCEL913IPWRQ1, CDCE813QPWRQ1, LMX2470SLEX/NOPB, CDCE913QPWRQ1, TLC2933IPWR, CDCE937PWR, CDCE906PWR, LMX2485SQX/NOPB, PLL1707IDBQRQ1 TLV4316IDR, TLV274QPWRG4Q1, LMC7101BIM5, TL084CN, TL071CP, MCP6404-E/ST, LM124D, LF353P, TSV624IPT, LME49723MAX/NOPB.
Kopen Texas Instruments TLE2064AMDR bij ons, bespaar tijd en geld.