| Fabrikant Onderdeelnummer | TLE4264G |
|---|---|
| Fabrikant | Infineon Technologies |
| product categorie | PMIC - Spanningsregelaars - Lineair |
| beschikbare kwaliteit | 57840 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC REG LINEAR 5V 120MA SOT223-4 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | TLE4264G.pdf |
| Onderdeel nummer | TLE4264G |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Discontinued at Digi-Key |
| Uitgang configuratie | Positive |
| Uitgangstype | Fixed |
| Aantal regelgevers | 1 |
| Voltage - Input (Max) | 45V |
| Voltage - Uitgang (min / vast) | 5V |
| Voltage - Uitgang (Max) | - |
| Spanningsuitval (Max) | 0.5V @ 100mA |
| Huidige uitgang | 120mA |
| Current - Quiescent (Iq) | 400µA |
| Huidige - Levering (Max) | 15mA |
| PSRR | 54dB (100Hz) |
| Controle functies | - |
| Beschermingsfuncties | Over Temperature, Reverse Polarity, Short Circuit |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | TO-261-4, TO-261AA |
| Apparaatpakket leverancier | PG-SOT223-4 |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | TLE4264G |
QY Componenten hebben de beste prijs voor TLE4264G, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen TLE4264G, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen TLE4264G, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Infineon Technologies alle reeksen PMIC - Spanningsregelaars - Lineair componenten. U kunt ook andere delen kopen van Infineon Technologies en PMIC - Spanningsregelaars - Lineair van ons. Zoals BC807UE6327HTSA1, BCR133SH6327XTSA1, BCR35PNH6327XTSA1, BCR401RE6327HTSA1, BCR185SH6327XTSA1, TLE72422GXUMA2, IR2172SPBF, IR2177SPBF, IR2175STRPBF, IR2175PBF TPS73028DBVT, LP2992IM5-3.0/NOPB, MAX8892EXK+T, S-1212B33-M5T1U, L7805ABV, L7808ABV, MC78L12ABPG, UA78L02ACLP, MC78M20CTG, LP2992AILD-5.0/NOPB.
Kopen Infineon Technologies TLE4264G bij ons, bespaar tijd en geld.