| Fabrikant Onderdeelnummer | TLE4727 |
|---|---|
| Fabrikant | Infineon Technologies |
| product categorie | PMIC - Motorstuurprogramma's, controllers |
| beschikbare kwaliteit | 197190 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC MOTOR DRIVER PAR 20DIP |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | TLE4727.pdf |
| Onderdeel nummer | TLE4727 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Discontinued at Digi-Key |
| Motortype - stappenmotor | Bipolar |
| Motortype - AC, DC | Brushed DC |
| Functie | Driver - Fully Integrated, Control and Power Stage |
| Uitgang configuratie | Half Bridge (4) |
| Interface | Parallel |
| Technologie | Bipolar |
| Stap resolutie | - |
| toepassingen | General Purpose |
| Huidige uitgang | 800mA |
| Voltage - Levering | 5 V ~ 16 V |
| Voltage - laden | 5 V ~ 16 V |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C ~ 110°C (TA) |
| Montage type | Through Hole |
| Pakket / koffer | 20-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Apparaatpakket leverancier | P-DIP-20-6 |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | TLE4727 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor TLE4727, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen TLE4727, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen TLE4727, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Infineon Technologies alle reeksen PMIC - Motorstuurprogramma's, controllers componenten. U kunt ook andere delen kopen van Infineon Technologies en PMIC - Motorstuurprogramma's, controllers van ons. Zoals AUIR3200S, IR11671ASPBF, IR11671ASTRPBF, AUIR3240S, BC847CE6327HTSA1, MMBT2222ALT1HTSA1, AUIRS20302S, CHL8515CRT, CHL8550CRT, IR1169SPBF DRV8844PWPR, A3941KLPTR-T, A4983SETTR-T, L293DD013TR, AMT49413GEVATR, A4915MLPTR-T, A4970SLBTR-T, TLE52052GAUMA1, TLE52062GAUMA1, TMC2100-LA-T.
Kopen Infineon Technologies TLE4727 bij ons, bespaar tijd en geld.