| Fabrikant Onderdeelnummer | TLM3ADR062FTE |
|---|---|
| Fabrikant | TE Connectivity Passive Product |
| product categorie | Chipweerstand - opbouw |
| beschikbare kwaliteit | 38920 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES 0.062 OHM 1% 1W 2512 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | TLM3ADR062FTE.pdf |
| Onderdeel nummer | TLM3ADR062FTE |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weerstand | 62 mOhms |
| Tolerantie | ±1% |
| Vermogen (Watts) | 1W |
| Samenstelling | Metal Foil |
| Kenmerken | Current Sense |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±50ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 155°C |
| Pakket / koffer | 2512 (6432 Metric) |
| Apparaatpakket leverancier | 2512 |
| Grootte / afmeting | 0.248" L x 0.124" W (6.30mm x 3.15mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.028" (0.70mm) |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | TLM3ADR062FTE |
QY Componenten hebben de beste prijs voor TLM3ADR062FTE, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen TLM3ADR062FTE, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen TLM3ADR062FTE, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van TE Connectivity Passive Product alle reeksen Chipweerstand - opbouw componenten. U kunt ook andere delen kopen van TE Connectivity Passive Product en Chipweerstand - opbouw van ons. Zoals CRGH0805J510R, CRGH0805J560R, CRGH0805J620R, CRGH0805J750R, CRGH0805J820R, CRGH0805J910R, CRGH0805J1K1, CRGH0805J1K2, CRGH0805J1K3, CRGH0805J1K6 ERA-8APB6492V, ERA-8APB2742V, ERA-8APB1072V, ERA-8APB822V, ERA-8APB4321V, ERA-8APB5361V, ERA-8APB5902V, ERA-8APB363V, ERA-8APB1131V, ERA-8APB1911V.
Kopen TE Connectivity Passive Product TLM3ADR062FTE bij ons, bespaar tijd en geld.