| Fabrikant Onderdeelnummer | TLV117118DCYR |
|---|---|
| Fabrikant | Texas Instruments |
| product categorie | PMIC - Spanningsregelaars - Lineair |
| beschikbare kwaliteit | 51820 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC REG LINEAR 1.8V 1A SOT223-4 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | TLV117118DCYR.pdf |
| Onderdeel nummer | TLV117118DCYR |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Uitgang configuratie | Positive |
| Uitgangstype | Fixed |
| Aantal regelgevers | 1 |
| Voltage - Input (Max) | 5.5V |
| Voltage - Uitgang (min / vast) | 1.8V |
| Voltage - Uitgang (Max) | - |
| Spanningsuitval (Max) | 0.8V @ 1A |
| Huidige uitgang | 1A |
| Current - Quiescent (Iq) | 100µA |
| Huidige - Levering (Max) | - |
| PSRR | 65dB (100Hz) |
| Controle functies | - |
| Beschermingsfuncties | Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity, Under Voltage Lockout (UVLO) |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C ~ 125°C |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | TO-261-4, TO-261AA |
| Apparaatpakket leverancier | SOT-223-4 |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | TLV117118DCYR |
QY Componenten hebben de beste prijs voor TLV117118DCYR, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen TLV117118DCYR, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen TLV117118DCYR, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Texas Instruments alle reeksen PMIC - Spanningsregelaars - Lineair componenten. U kunt ook andere delen kopen van Texas Instruments en PMIC - Spanningsregelaars - Lineair van ons. Zoals ADS58H43IZCRR, ADS4449IZCRR, ADS42B49IRGC25, ADS62P48IRGCR, ADS5463IPFPG4, ADS5463IPFPR, ADS62P49IRGCR, ADS5273IPFPG4, ADS42JB69IRGCR, ADS42LB69IRGCR MIC5335-NNYMT-TR, MIC5335-SPYMT-TR, BU23UA3WNVX-TL, BU28TD2WNVX-TL, MIC5335-JGYMT-TR, BU1CUA3WNVX-TL, MIC5335-MGYMT-TR, BU11UA3WNVX-TL, BU13UA3WNVX-TL, MIC5335-SKYMT-TR.
Kopen Texas Instruments TLV117118DCYR bij ons, bespaar tijd en geld.