| Fabrikant Onderdeelnummer | TLV2341IP |
|---|---|
| Fabrikant | Texas Instruments |
| product categorie | Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker |
| beschikbare kwaliteit | 89680 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC OPAMP GP 1.7MHZ 8DIP |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | TLV2341IP.pdf |
| Onderdeel nummer | TLV2341IP |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Versterker Type | General Purpose |
| Aantal circuits | 1 |
| Uitgangstype | - |
| Slew Rate | 3.6 V/µs |
| Krijg bandbreedte product | 1.7MHz |
| -3db bandbreedte | - |
| Current - Input Bias | 0.6pA |
| Voltage - Input Offset | 1.1mV |
| Huidige voorraad | 675µA |
| Stroom - Uitgang / kanaal | 30mA |
| Voltage - Supply, Single / Dual (±) | 2 V ~ 8 V, ±1 V ~ 4 V |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C ~ 85°C |
| Montage type | Through Hole |
| Pakket / koffer | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Apparaatpakket leverancier | 8-PDIP |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | TLV2341IP |
QY Componenten hebben de beste prijs voor TLV2341IP, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen TLV2341IP, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen TLV2341IP, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Texas Instruments alle reeksen Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker componenten. U kunt ook andere delen kopen van Texas Instruments en Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker van ons. Zoals TPS2101DBVR, TPS2102DBVR, LM5051MAE/NOPB, TPS2114APWR, TPS2115PWR, LMX2531LQ1500E/NOPB, TPS2112PWR, LM74670QDGKRQ1, LM74610QDGKTQ1, TPS2115AIPWRQ1 MCP6001T-I/LT, MCP6L01T-E/OT, TL082IDT, TL074CDR, TL072ACDT, LF347DT, TL084IDT, TL064IDT, MIC7300YM5-TR, LM124DRG4.
Kopen Texas Instruments TLV2341IP bij ons, bespaar tijd en geld.