| Fabrikant Onderdeelnummer | TLV2452CD |
|---|---|
| Fabrikant | Texas Instruments |
| product categorie | Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker |
| beschikbare kwaliteit | 94340 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC OPAMP GP 220KHZ RRO 8SOIC |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | TLV2452CD.pdf |
| Onderdeel nummer | TLV2452CD |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Versterker Type | General Purpose |
| Aantal circuits | 2 |
| Uitgangstype | Rail-to-Rail |
| Slew Rate | 0.11 V/µs |
| Krijg bandbreedte product | 220kHz |
| -3db bandbreedte | - |
| Current - Input Bias | 500pA |
| Voltage - Input Offset | 300µV |
| Huidige voorraad | 23µA |
| Stroom - Uitgang / kanaal | 10mA |
| Voltage - Supply, Single / Dual (±) | 2.7 V ~ 6 V, ±1.35 V ~ 3 V |
| Bedrijfstemperatuur | 0°C ~ 70°C |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Apparaatpakket leverancier | 8-SOIC |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | TLV2452CD |
QY Componenten hebben de beste prijs voor TLV2452CD, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen TLV2452CD, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen TLV2452CD, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Texas Instruments alle reeksen Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker componenten. U kunt ook andere delen kopen van Texas Instruments en Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker van ons. Zoals BQ26221PWR, BQ20851DBT-V1P2, BQ26150DCKR, BQ20Z80DBT-V101, TPS65800RTQT, BQ2084RTTR-V140, TPS65800RTQR, TPS65820RSHR, BQ20Z70PW, BQ2084DBTR-V140 ADA4841-1YRZ-R7, INA326EA/2K5, THS4522IPWR, LT1990ACS8#TRPBF, LT1638CS8#TRPBF, AD8065ARZ-REEL7, ADA4610-2ARZ-R7, THS4281DBVT, AD8058ARMZ-REEL7, AD8056ARZ-REEL7.
Kopen Texas Instruments TLV2452CD bij ons, bespaar tijd en geld.