| Fabrikant Onderdeelnummer | TLV2465CPWR |
|---|---|
| Fabrikant | Texas Instruments |
| product categorie | Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker |
| beschikbare kwaliteit | 29270 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC OPAMP GP 6.4MHZ RRO 16TSSOP |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | TLV2465CPWR.pdf |
| Onderdeel nummer | TLV2465CPWR |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Versterker Type | General Purpose |
| Aantal circuits | 4 |
| Uitgangstype | Rail-to-Rail |
| Slew Rate | 1.6 V/µs |
| Krijg bandbreedte product | 6.4MHz |
| -3db bandbreedte | - |
| Current - Input Bias | 1.3nA |
| Voltage - Input Offset | 500µV |
| Huidige voorraad | 550µA |
| Stroom - Uitgang / kanaal | 80mA |
| Voltage - Supply, Single / Dual (±) | 2.7 V ~ 6 V, ±1.35 V ~ 3 V |
| Bedrijfstemperatuur | 0°C ~ 70°C |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Apparaatpakket leverancier | 16-TSSOP |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | TLV2465CPWR |
QY Componenten hebben de beste prijs voor TLV2465CPWR, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen TLV2465CPWR, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen TLV2465CPWR, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Texas Instruments alle reeksen Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker componenten. U kunt ook andere delen kopen van Texas Instruments en Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker van ons. Zoals TPS22918DBVT, ULQ2003AQDRQ1, TPS22965TDSGRQ1, TPS22944DCKR, TPS22920YZPR, TPS22946YZPR, TPS22920YZPRB, TPS2051CDBVR, TPS2061CDBVR, TPS22929DDBVT MCP6024-E/SL, ICL7621DCSA+, MCP6024-E/P, OPA320SAIDBVT, ICL7611DCPAZ, EL5167IWZ-T7A, MAX4377HASA+, MAX4377FASA+, OPA341NA/250, OPA4374AIPWT.
Kopen Texas Instruments TLV2465CPWR bij ons, bespaar tijd en geld.