| Fabrikant Onderdeelnummer | TLV431ILPR |
|---|---|
| Fabrikant | Texas Instruments |
| product categorie | PMIC - Spanningsreferentie |
| beschikbare kwaliteit | 11360 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC VREF SHUNT ADJ TO92-3 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | TLV431ILPR.pdf |
| Onderdeel nummer | TLV431ILPR |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Referentietype | Shunt |
| Uitgangstype | Adjustable |
| Voltage - Uitgang (min / vast) | 1.24V |
| Voltage - Uitgang (Max) | 6V |
| Huidige uitgang | 15mA |
| Tolerantie | ±1.5% |
| Temperatuurcoëfficiënt | - |
| Ruis - 0,1 Hz tot 10 Hz | - |
| Ruis - 10 Hz tot 10 kHz | - |
| Voltage - Input | - |
| Huidige voorraad | - |
| Stroom - kathode | 80µA |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Montage type | Through Hole |
| Pakket / koffer | TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) (Formed Leads) |
| Apparaatpakket leverancier | TO-92-3 |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | TLV431ILPR |
QY Componenten hebben de beste prijs voor TLV431ILPR, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen TLV431ILPR, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen TLV431ILPR, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Texas Instruments alle reeksen PMIC - Spanningsreferentie componenten. U kunt ook andere delen kopen van Texas Instruments en PMIC - Spanningsreferentie van ons. Zoals CDCLVD1208RHDT, CDCLVD1213RGTT, CDCLVP1208RHDT, CDCM1802RGTT, CDCLVD1212RHAT, DS90LV110TMTC/NOPB, CDCLVD1216RGZT, CDCM1804RGET, CDC329AD, LMK01020ISQE/NOPB ADR423BRZ-REEL7, ADR421BRZ-REEL7, ADR425BRZ-REEL7, MAX6033AAUT25#TG16, REF198ESZ, ADR444ARZ, ADR03BRZ, ADR02BRZ, LT1004IS8-1.2#PBF, LT1004IS8-2.5#PBF.
Kopen Texas Instruments TLV431ILPR bij ons, bespaar tijd en geld.