| Fabrikant Onderdeelnummer | TLV5604CPWR |
|---|---|
| Fabrikant | Texas Instruments |
| product categorie | Data-acquisitie - digitaal naar analoog converters (DAC) |
| beschikbare kwaliteit | 22910 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC 10-BIT QUAD SER DAC 16-TSSOP |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | TLV5604CPWR.pdf |
| Onderdeel nummer | TLV5604CPWR |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Aantal bits | 10 |
| Aantal D / A-converters | 4 |
| Vestigings tijd | 18µs |
| Uitgangstype | Voltage - Buffered |
| Differentiële output | No |
| Gegevensinterface | SPI |
| Referentietype | External |
| Voltage - voeding, analoog | 2.7 V ~ 3.3 V, 5V |
| Voltage - Levering, digitaal | 2.7 V ~ 3.3 V, 5V |
| INL / DNL (LSB) | ±1 (Max), ±0.1 |
| architectuur | String DAC |
| Bedrijfstemperatuur | 0°C ~ 70°C |
| Pakket / koffer | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Apparaatpakket leverancier | 16-TSSOP |
| Montage type | Surface Mount |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | TLV5604CPWR |
QY Componenten hebben de beste prijs voor TLV5604CPWR, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen TLV5604CPWR, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen TLV5604CPWR, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Texas Instruments alle reeksen Data-acquisitie - digitaal naar analoog converters (DAC) componenten. U kunt ook andere delen kopen van Texas Instruments en Data-acquisitie - digitaal naar analoog converters (DAC) van ons. Zoals ADS7054IRUGR, ADC08351CILQX/NOPB, ADS7049QDCURQ1, TLC0832CD, TLC0832ID, TLV0832ID, ADC124S051CIMMX/NOPB, TLC542IDWR, TPS3836J25MDBVTEP, UCD9080RHBRG4 DAC6574IDGS, DAC6578SRGET, TLC7226CN, LTC1662IMS8#PBF, LTC2601IDD-1#PBF, AD5338ARMZ, MAX512CPD+, LMP92066PWP, LTC2644IMS-L12#PBF, AD5310BRMZ.
Kopen Texas Instruments TLV5604CPWR bij ons, bespaar tijd en geld.