| Fabrikant Onderdeelnummer | TLV6001UIDBVT |
|---|---|
| Fabrikant | Texas Instruments |
| product categorie | Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker |
| beschikbare kwaliteit | 78630 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC OP AMP RR 1MHZ SOT23-5 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | TLV6001UIDBVT.pdf |
| Onderdeel nummer | TLV6001UIDBVT |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Versterker Type | General Purpose |
| Aantal circuits | 1 |
| Uitgangstype | Rail-to-Rail |
| Slew Rate | 0.5 V/µs |
| Krijg bandbreedte product | 1MHz |
| -3db bandbreedte | - |
| Current - Input Bias | 1pA |
| Voltage - Input Offset | 750µV |
| Huidige voorraad | 75µA |
| Stroom - Uitgang / kanaal | 15mA |
| Voltage - Supply, Single / Dual (±) | 1.8 V ~ 5.5 V, ±0.9 V ~ 2.75 V |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C ~ 125°C |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | SC-74A, SOT-753 |
| Apparaatpakket leverancier | SOT-23-5 |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | TLV6001UIDBVT |
QY Componenten hebben de beste prijs voor TLV6001UIDBVT, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen TLV6001UIDBVT, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen TLV6001UIDBVT, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Texas Instruments alle reeksen Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker componenten. U kunt ook andere delen kopen van Texas Instruments en Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker van ons. Zoals LM810M3X-2.63, LM810M3X-2.93, LM810M3X-3.08, LM810M3X-4.00/NOPB, LM810M3X-4.38, LM810M3X-4.63, LP3470IM5X-4.8, LP3470M5X-2.63, LP3470M5X-4.38, TPS3123G15DBVT RC4558D, LMC7101BYM5-TR, MCP6G01T-E/OT, TLV171IDBVR, SA5532DR, TS321QDBVRQ1, INA180A1IDBVT, INA180A4IDBVT, INA180A2IDBVT, TSV6391AILT.
Kopen Texas Instruments TLV6001UIDBVT bij ons, bespaar tijd en geld.