| Fabrikant Onderdeelnummer | TLVG4200 |
|---|---|
| Fabrikant | Vishay Semiconductor Opto Division |
| product categorie | LED-indicatie - Discreet |
| beschikbare kwaliteit | 63950 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | LED GREEN CLEAR 3MM T/H |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | TLVG4200.pdf |
| Onderdeel nummer | TLVG4200 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Kleur | Green |
| Configuratie | - |
| Lenskleur | - |
| Lenstransparantie | Clear |
| Millicandela-beoordeling | 30mcd |
| Lensstijl / grootte | Round with Flat Top, 3mm (T-1), 3.40mm |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 2.4V |
| Current - Test | 15mA |
| Kijk hoek | 170° |
| Montage type | Through Hole |
| Golflengte - Dominant | 569nm |
| Golflengte - Piek | 555nm |
| Kenmerken | - |
| Pakket / koffer | Radial |
| Apparaatpakket leverancier | 3mm |
| Grootte / afmeting | - |
| Hoogte (max) | 4.90mm |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | TLVG4200 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor TLVG4200, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen TLVG4200, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen TLVG4200, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Vishay Semiconductor Opto Division alle reeksen LED-indicatie - Discreet componenten. U kunt ook andere delen kopen van Vishay Semiconductor Opto Division en LED-indicatie - Discreet van ons. Zoals MKP383227063JCM2B0, MKP385147100JCA2B0, MKP385147100JCI2B0, MKP385147100JCM2B0, MKP385147125JCA2B0, MKP385147125JCI2B0, MKP385147125JCM2B0, MKP385151100JCA2B0, MKP385151100JCI2B0, MKP385151100JCM2B0 HSMG-C265, HSMA-A101-S00J1, APHHS1005SECK, APTB1612ESGC-F01, LTST-T680TGWT, 150080RS75000, 150080BS75000, 150080GS75000, 150080VS75000, CMD15-21VGC/TR8.
Kopen Vishay Semiconductor Opto Division TLVG4200 bij ons, bespaar tijd en geld.