| Fabrikant Onderdeelnummer | TNPW060322K6DETA |
|---|---|
| Fabrikant | Vishay Dale |
| product categorie | Chipweerstand - opbouw |
| beschikbare kwaliteit | 63940 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES 22.6K OHM 0.5% 1/10W 0603 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | TNPW060322K6DETA.pdf |
| Onderdeel nummer | TNPW060322K6DETA |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weerstand | 22.6 kOhms |
| Tolerantie | ±0.5% |
| Vermogen (Watts) | 0.1W, 1/10W |
| Samenstelling | Thin Film |
| Kenmerken | Military |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±25ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Pakket / koffer | 0603 (1608 Metric) |
| Apparaatpakket leverancier | 0603 |
| Grootte / afmeting | 0.061" L x 0.033" W (1.55mm x 0.85mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.022" (0.55mm) |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | TNPW060322K6DETA |
QY Componenten hebben de beste prijs voor TNPW060322K6DETA, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen TNPW060322K6DETA, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen TNPW060322K6DETA, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Vishay Dale alle reeksen Chipweerstand - opbouw componenten. U kunt ook andere delen kopen van Vishay Dale en Chipweerstand - opbouw van ons. Zoals RCL1218360KJNEK, RCL1218390KJNEK, RCL1218430KJNEK, RCL1218510KJNEK, RCL1218560KJNEK, RCL1218620KJNEK, RCL1218680KJNEK, RCL1218750KJNEK, RCL1218820KJNEK, RCL1218910KJNEK AA0402FR-079R76L, AC0805FR-0736KL, AC0805FR-0741R2L, AC0805FR-074K75L, AA0402FR-0722RL, AA0402FR-0710ML, AA0402FR-071M02L, AA0402FR-071M05L, AA0402FR-071M07L, AA0402FR-071M13L.
Kopen Vishay Dale TNPW060322K6DETA bij ons, bespaar tijd en geld.