| Fabrikant Onderdeelnummer | TPA120 |
|---|---|
| Fabrikant | STMicroelectronics |
| product categorie | TVS - Thyristors |
| beschikbare kwaliteit | 114230 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | TRISIL TELECOM PROTECTION DO-15 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | TPA120.pdf |
| Onderdeel nummer | TPA120 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Voltage - Breakover | 160V |
| Spanning - uit toestand | 120V |
| Voltage - On State | - |
| Stroom - Piekpuls (8 / 20μs) | 150A |
| Stroom - Piekpuls (10 / 1000μs) | 50A |
| Huidige - Hold (Ih) | 150mA |
| Aantal elementen | 1 |
| Capaciteit | 30pF |
| Montage type | Through Hole |
| Pakket / koffer | DO-204AC, DO-15, Axial |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | TPA120 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor TPA120, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen TPA120, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen TPA120, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van STMicroelectronics alle reeksen TVS - Thyristors componenten. U kunt ook andere delen kopen van STMicroelectronics en TVS - Thyristors van ons. Zoals L6385ED, L6399DTR, L6743BTR, L6387ED013TR, L6498DTR, L6385ED013TR, L6571AD013TR, L6571AD, STSR2PMCD-TR, STSR2PMCD TISP61089BDR-S, P3100SBLRP, P0220SCMCLRP, P0300SCLRP, P0080SCMCLRP, ETP01-2821RL, P1500MEL, TISP4030L1AJR-S, TISP4350T3BJR-S, TISP4350M3BJR-S.
Kopen STMicroelectronics TPA120 bij ons, bespaar tijd en geld.