| Fabrikant Onderdeelnummer | TPA220 |
|---|---|
| Fabrikant | STMicroelectronics |
| product categorie | TVS - Thyristors |
| beschikbare kwaliteit | 170920 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | THYRISTOR 220V 150A DO15 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | TPA220.pdf |
| Onderdeel nummer | TPA220 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Voltage - Breakover | 293V |
| Spanning - uit toestand | 220V |
| Voltage - On State | - |
| Stroom - Piekpuls (8 / 20μs) | 150A |
| Stroom - Piekpuls (10 / 1000μs) | 50A |
| Huidige - Hold (Ih) | 150mA |
| Aantal elementen | 1 |
| Capaciteit | 25pF |
| Montage type | Through Hole |
| Pakket / koffer | DO-204AC, DO-15, Axial |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | TPA220 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor TPA220, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen TPA220, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen TPA220, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van STMicroelectronics alle reeksen TVS - Thyristors componenten. U kunt ook andere delen kopen van STMicroelectronics en TVS - Thyristors van ons. Zoals SMBF5.0A-TR, BZW04-299RL, ESDALC6V1-5T6, SMA6J170A-TR, P6KE68ARL, SMM4F6.0A-TR, SMM4F6.5A-TR, SMM4F8.5A-TR, SMCJ22A-TR, SMCJ170A-TR P0720EAL, P0900EAL, P0300ECL, P2202ABL, P3203ABL, P3203ACL, SMP30-270, TISP4025H1BJR-S, TISP4220H3BJR-S, TPI8011NRL.
Kopen STMicroelectronics TPA220 bij ons, bespaar tijd en geld.