| Fabrikant Onderdeelnummer | TPA240 |
|---|---|
| Fabrikant | STMicroelectronics |
| product categorie | TVS - Thyristors |
| beschikbare kwaliteit | 20950 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | TRISIL TELECOM PROTECTION DO-15 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | TPA240.pdf |
| Onderdeel nummer | TPA240 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Voltage - Breakover | 320V |
| Spanning - uit toestand | 240V |
| Voltage - On State | - |
| Stroom - Piekpuls (8 / 20μs) | 150A |
| Stroom - Piekpuls (10 / 1000μs) | 50A |
| Huidige - Hold (Ih) | 150mA |
| Aantal elementen | 1 |
| Capaciteit | 25pF |
| Montage type | Through Hole |
| Pakket / koffer | DO-204AC, DO-15, Axial |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | TPA240 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor TPA240, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen TPA240, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen TPA240, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van STMicroelectronics alle reeksen TVS - Thyristors componenten. U kunt ook andere delen kopen van STMicroelectronics en TVS - Thyristors van ons. Zoals STX13005-APH, BD136-16, BD239C, BCP53-16, BD135-16, STT13005D, BDX34C, BDX54C, TIP42C, STP16CPC26TTR P1602AAL, P0080ECL, P1300EALRP1, P1300EAL, P3500EBL, P1500SALRP, P0080SBLRP, P2600ECLAP, P2600ECLRP1, P2600ECLRP2.
Kopen STMicroelectronics TPA240 bij ons, bespaar tijd en geld.