| Fabrikant Onderdeelnummer | TPA68 |
|---|---|
| Fabrikant | STMicroelectronics |
| product categorie | TVS - Thyristors |
| beschikbare kwaliteit | 124190 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | TRISIL TELECOM PROTECTION DO-15 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | TPA68.pdf |
| Onderdeel nummer | TPA68 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Voltage - Breakover | 90V |
| Spanning - uit toestand | 68V |
| Voltage - On State | - |
| Stroom - Piekpuls (8 / 20μs) | 150A |
| Stroom - Piekpuls (10 / 1000μs) | 50A |
| Huidige - Hold (Ih) | 150mA |
| Aantal elementen | 1 |
| Capaciteit | 40pF |
| Montage type | Through Hole |
| Pakket / koffer | DO-204AC, DO-15, Axial |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | TPA68 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor TPA68, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen TPA68, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen TPA68, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van STMicroelectronics alle reeksen TVS - Thyristors componenten. U kunt ook andere delen kopen van STMicroelectronics en TVS - Thyristors van ons. Zoals SMA6T56CAY, ESDAVLC12-1BV2, ESDZV18-1BF4, ESDA8P30-1T2, ESDALC6V1M3, ESDAXLC6-1BU2, SMBJ100CA-TR, ESDALC5-1BT2Y, ESDA14V2LY, ESDAVLC6-1V2 T10A220, P1100GALRP, P1300GALRP, P1500GALRP, P1800GALRP, P2300GALRP, P2600GALRP, P3100GALRP, P3500GALRP, P4500GBLRP.
Kopen STMicroelectronics TPA68 bij ons, bespaar tijd en geld.