| Fabrikant Onderdeelnummer | 17FPR005E |
|---|---|
| Fabrikant | Ohmite |
| product categorie | Door gatweerstanden |
| beschikbare kwaliteit | 198620 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES 0.005 OHM 7W 1% AXIAL |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | 17FPR005E.pdf |
| Onderdeel nummer | 17FPR005E |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weerstand | 5 mOhms |
| Tolerantie | ±1% |
| Vermogen (Watts) | 7W |
| Samenstelling | Metal Element |
| Kenmerken | Current Sense, Non-Inductive |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±100ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 200°C |
| Pakket / koffer | Axial |
| Apparaatpakket leverancier | Axial |
| Grootte / afmeting | 0.375" Dia x 1.500" L (9.53mm x 38.10mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | - |
| Aantal beëindigingen | 4 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | 17FPR005E |
QY Componenten hebben de beste prijs voor 17FPR005E, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen 17FPR005E, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen 17FPR005E, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Ohmite alle reeksen Door gatweerstanden componenten. U kunt ook andere delen kopen van Ohmite en Door gatweerstanden van ons. Zoals MJ13R3FE-R52, MJ13R7FE-R52, MJ1400FE-R52, MJ1401FE-R52, MJ1402FE-R52, MJ1403FE-R52, MJ1430FE-R52, MJ1431FE-R52, MJ1432FE-R52, MJ1433FE-R52 MFR-25FTE52-3R09, MFR-25FTE52-3R16, MFR-25FTE52-3R24, MFR-25FTE52-3R3, MFR-25FTE52-3R32, MFR-25FTE52-3R4, MFR-25FTE52-3R48, MFR-25FTE52-3R57, MFR-25FTE52-3R6, MFR-25FTE52-3R65.
Kopen Ohmite 17FPR005E bij ons, bespaar tijd en geld.