| Fabrikant Onderdeelnummer | 17FPR010E |
|---|---|
| Fabrikant | Ohmite |
| product categorie | Door gatweerstanden |
| beschikbare kwaliteit | 125140 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES 0.01 OHM 7W 1% AXIAL |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | 17FPR010E.pdf |
| Onderdeel nummer | 17FPR010E |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weerstand | 10 mOhms |
| Tolerantie | ±1% |
| Vermogen (Watts) | 7W |
| Samenstelling | Metal Element |
| Kenmerken | Current Sense, Non-Inductive |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±100ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 200°C |
| Pakket / koffer | Axial |
| Apparaatpakket leverancier | Axial |
| Grootte / afmeting | 0.375" Dia x 1.500" L (9.53mm x 38.10mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | - |
| Aantal beëindigingen | 4 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | 17FPR010E |
QY Componenten hebben de beste prijs voor 17FPR010E, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen 17FPR010E, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen 17FPR010E, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Ohmite alle reeksen Door gatweerstanden componenten. U kunt ook andere delen kopen van Ohmite en Door gatweerstanden van ons. Zoals MOX96021005FVE, WHER50FET, TWW5J33RE, OF183JE, OF332JE, TWW3J3R9E, TWW3JR47E, TWW5J4R3E, 604HR025E, 43J250E RNF14FTC28K7, RNF14FTC280R, RNF14FTC280K, RNF14FTC287R, RNF14FTC287K, RNF14FTC28K0, RNF14FTC29K4, RNF14FTC294R, RNF14FTC294K, RNF14FTC3K01.
Kopen Ohmite 17FPR010E bij ons, bespaar tijd en geld.