| Fabrikant Onderdeelnummer | 17FPR080E |
|---|---|
| Fabrikant | Ohmite |
| product categorie | Door gatweerstanden |
| beschikbare kwaliteit | 109380 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES 0.08 OHM 7W 1% AXIAL |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | 17FPR080E.pdf |
| Onderdeel nummer | 17FPR080E |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weerstand | 80 mOhms |
| Tolerantie | ±1% |
| Vermogen (Watts) | 7W |
| Samenstelling | Metal Element |
| Kenmerken | Current Sense, Non-Inductive |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±50ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 200°C |
| Pakket / koffer | Axial |
| Apparaatpakket leverancier | Axial |
| Grootte / afmeting | 0.375" Dia x 1.500" L (9.53mm x 38.10mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | - |
| Aantal beëindigingen | 4 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | 17FPR080E |
QY Componenten hebben de beste prijs voor 17FPR080E, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen 17FPR080E, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen 17FPR080E, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Ohmite alle reeksen Door gatweerstanden componenten. U kunt ook andere delen kopen van Ohmite en Door gatweerstanden van ons. Zoals B12J5R0E, B12J7K5E, TBH25P5R60JE, B12J5K0E, AP851 10R F, B20J500E, B20J40RE, B20J25RE, 95J3K3, B20J10R RR03J6R2TB, RR03J6R8TB, RR03J750KTB, RR03J750RTB, RR03J75KTB, RR03J75RTB, RR03J7R5TB, RR03J820KTB, RR03J820RTB, RR03J82KTB.
Kopen Ohmite 17FPR080E bij ons, bespaar tijd en geld.