| Fabrikant Onderdeelnummer | 17FPR040E |
|---|---|
| Fabrikant | Ohmite |
| product categorie | Door gatweerstanden |
| beschikbare kwaliteit | 125050 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES 0.04 OHM 7W 1% AXIAL |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | 17FPR040E.pdf |
| Onderdeel nummer | 17FPR040E |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weerstand | 40 mOhms |
| Tolerantie | ±1% |
| Vermogen (Watts) | 7W |
| Samenstelling | Metal Element |
| Kenmerken | Current Sense, Non-Inductive |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±50ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 200°C |
| Pakket / koffer | Axial |
| Apparaatpakket leverancier | Axial |
| Grootte / afmeting | 0.375" Dia x 1.500" L (9.53mm x 38.10mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | - |
| Aantal beëindigingen | 4 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | 17FPR040E |
QY Componenten hebben de beste prijs voor 17FPR040E, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen 17FPR040E, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen 17FPR040E, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Ohmite alle reeksen Door gatweerstanden componenten. U kunt ook andere delen kopen van Ohmite en Door gatweerstanden van ons. Zoals ACPP0805 20K B, ACPP0805 220R B, ACPP0805 24K B, ACPP0805 270R B, ACPP0805 27R B, ACPP0805 2K B, ACPP0805 2K4 B, ACPP0805 2K7 B, ACPP0805 300R B, ACPP0805 30R B MF0207FRD52-324R, MF0207FRD52-32K4, MF0207FRD52-32R4, MF0207FRD52-330K, MF0207FRD52-330R, MF0207FRD52-332K, MF0207FRD52-332R, MF0207FRD52-33K, MF0207FRD52-33K2, MF0207FRD52-33R.
Kopen Ohmite 17FPR040E bij ons, bespaar tijd en geld.