| Fabrikant Onderdeelnummer | 303JG1J-R0 |
|---|---|
| Fabrikant | US Sensor/Littelfuse Inc |
| product categorie | Temperatuursensoren - NTC-thermistors |
| beschikbare kwaliteit | 73950 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | THERMISTOR NTC 30KOHM 3892K DO35 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | 303JG1J-R0.pdf |
| Onderdeel nummer | 303JG1J-R0 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weerstand in Ohms @ 25 ° C | 30k |
| Weerstandtolerantie | ±5% |
| B Waardetolerantie | - |
| B0 / 50 | 3892K |
| B25 / 50 | - |
| B25 / 75 | - |
| B25 / 85 | - |
| B25 / 100 | - |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 300°C |
| Vermogen - Max | - |
| Lengte - leaddraad | 1.00" (25.40mm) |
| Montage type | Through Hole |
| Pakket / koffer | DO-204AH, DO-35, Axial |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | 303JG1J-R0 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor 303JG1J-R0, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen 303JG1J-R0, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen 303JG1J-R0, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van US Sensor/Littelfuse Inc alle reeksen Temperatuursensoren - NTC-thermistors componenten. U kunt ook andere delen kopen van US Sensor/Littelfuse Inc en Temperatuursensoren - NTC-thermistors van ons. Zoals PX502J2, PW222J2, PW103J2, PW502J2, PW303J2, LC103J2G, PW103G2, DC103J2F, KX103G2, KX502J2 NTCC200E4123JT, NTCS0603E3103GMT, NTCS0402E3473FXT, B57421V2103J062, B57401V2103J062, NTCS0805E3472FMT, NTCS0603E3153FMT, NTHS1206N02N1002KF, NTHS0805N01N3302JE, B57452V5103J062.
Kopen US Sensor/Littelfuse Inc 303JG1J-R0 bij ons, bespaar tijd en geld.