| Fabrikant Onderdeelnummer | 30800AC |
|---|---|
| Fabrikant | Murata Power Solutions Inc. |
| product categorie | Vaste smoorspoelen |
| beschikbare kwaliteit | 17690 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | FIXED IND 80NH 37A 0.35 MOHM SMD |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | 30800AC.pdf |
| Onderdeel nummer | 30800AC |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Type | Wirewound |
| Materiaal - Kern | - |
| Inductie | 80nH |
| Tolerantie | ±20% |
| Huidige score | 37A |
| Huidig - Verzadiging | 47A |
| afscherming | Shielded |
| DC Resistance (DCR) | 0.35 mOhm Max |
| Q @ Freq | - |
| Frequentie - zelfresonant | - |
| ratings | - |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C ~ 130°C |
| Inductance Frequency - Test | 1MHz |
| Kenmerken | - |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | 2-SMD |
| Apparaatpakket leverancier | - |
| Grootte / afmeting | 0.276" L x 0.276" W (7.00mm x 7.00mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.195" (4.96mm) |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | 30800AC |
QY Componenten hebben de beste prijs voor 30800AC, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen 30800AC, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen 30800AC, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Murata Power Solutions Inc. alle reeksen Vaste smoorspoelen componenten. U kunt ook andere delen kopen van Murata Power Solutions Inc. en Vaste smoorspoelen van ons. Zoals 22R225MC, 12LRS225C, 12LRS226C, 12RS334C, 12RS223C, 12RS104C, 39H402C, 18R333C, 32470C, 32102C ASPI-0530HI-2R2M-T2, ASPI-0630LR-R56M-T15, ASPI-0403-1R8M-T, ASPI-0403-2R7M-T, ASPI-0403-3R3M-T, ASPI-0403-1R0M-T, ASPI-0403-2R2M-T, ASPI-0403-3R9M-T, ASPI-0403-5R6M-T, ASPI-0403-6R8M-T.
Kopen Murata Power Solutions Inc. 30800AC bij ons, bespaar tijd en geld.