| Fabrikant Onderdeelnummer | 4232-331F |
|---|---|
| Fabrikant | API Delevan Inc. |
| product categorie | Vaste smoorspoelen |
| beschikbare kwaliteit | 99130 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | FIXED IND 330NH 400MA 760 MOHM |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | 4232-331F.pdf |
| Onderdeel nummer | 4232-331F |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Type | Wirewound |
| Materiaal - Kern | Phenolic |
| Inductie | 330nH |
| Tolerantie | ±1% |
| Huidige score | 400mA |
| Huidig - Verzadiging | - |
| afscherming | Unshielded |
| DC Resistance (DCR) | 760 mOhm Max |
| Q @ Freq | 17 @ 25MHz |
| Frequentie - zelfresonant | 200MHz |
| ratings | - |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test | 25MHz |
| Kenmerken | - |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | 2-SMD |
| Apparaatpakket leverancier | - |
| Grootte / afmeting | 0.138" L x 0.105" W (3.51mm x 2.67mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.101" (2.57mm) |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | 4232-331F |
QY Componenten hebben de beste prijs voor 4232-331F, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen 4232-331F, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen 4232-331F, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van API Delevan Inc. alle reeksen Vaste smoorspoelen componenten. U kunt ook andere delen kopen van API Delevan Inc. en Vaste smoorspoelen van ons. Zoals 1210R-471J, 1210R-560J, 1210R-561J, 1210R-680J, 1210R-681J, 1210R-820J, 1210R-821J, 1812R-100K, 1812R-101J, 1812R-120K IM04SHR39J, IM04SHR39K, IM04SHR47G, IM04SHR47J, IM04SHR47K, IM04SHR47M, IM04SHR56J, IM04SHR56K, IM04SHR68J, IM04SHR68K.
Kopen API Delevan Inc. 4232-331F bij ons, bespaar tijd en geld.