| Fabrikant Onderdeelnummer | 61V471MCECT |
|---|---|
| Fabrikant | AVX Corporation |
| product categorie | Keramische condensatoren |
| beschikbare kwaliteit | 96410 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | CAP CER 470PF 400VAC RADIAL |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | 61V471MCECT.pdf |
| Onderdeel nummer | 61V471MCECT |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Capaciteit | 470pF |
| Tolerantie | ±20% |
| Voltage - beoordeeld | 400VAC |
| Temperatuurcoëfficiënt | - |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C ~ 125°C |
| Kenmerken | - |
| ratings | X1, Y1 |
| toepassingen | Safety |
| Faalpercentage | - |
| Montage type | Through Hole |
| Pakket / koffer | Radial, Disc |
| Grootte / afmeting | 0.315" Dia (8.00mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.157" (4.00mm) |
| Dikte (max) | - |
| Lead Spacing | 0.394" (10.00mm) |
| Leadstijl | Straight |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | 61V471MCECT |
QY Componenten hebben de beste prijs voor 61V471MCECT, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen 61V471MCECT, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen 61V471MCECT, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van AVX Corporation alle reeksen Keramische condensatoren componenten. U kunt ook andere delen kopen van AVX Corporation en Keramische condensatoren van ons. Zoals 04023U1R7BAT2A, 04023U1R8BAT2A, 04023U1R9BAT2A, 04023U220JAT2A, 04023U2R1BAT2A, 04023U2R4BAT2A, 04023U2R7BAT2A, 04023U300JAT2A, 04023U4R7BAT2A, 04023U5R1BAT2A 1210Y0160331FFT, C1206C101KDRACTU, GR443QR73D332KW01L, JMK325ABJ157MM-T, FA20C0G2E473JNU06, LD025A6R8BAB2A, C0603C180C5GACTU, FK20X7R1H475K, FK16X7S2A225K, FK20C0G2A333J.
Kopen AVX Corporation 61V471MCECT bij ons, bespaar tijd en geld.