| Fabrikant Onderdeelnummer | 80712000000 |
|---|---|
| Fabrikant | Littelfuse Inc. |
| product categorie | zekeringen |
| beschikbare kwaliteit | 137150 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | FUSE BOARD MOUNT 2A 300VAC RAD |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | 80712000000.pdf |
| Onderdeel nummer | 80712000000 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Type zekering | Board Mount (Cartridge Style Excluded) |
| Huidige score | 2A |
| Voltage Rating - AC | 300V |
| Voltage Rating - DC | - |
| Reactietijd | Slow |
| Pakket / koffer | Radial, Box |
| Montage type | Through Hole |
| Capaciteit overschrijden @ Nominale spanning | 100A |
| Smelten I²t | 93.1 |
| Keurmerken | cULus, KC, PSE/JET |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C ~ 125°C |
| Kleur | - |
| Grootte / afmeting | 0.488" L x 0.252" W x 0.362" H (12.40mm x 6.40mm x 9.20mm) |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | 80712000000 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor 80712000000, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen 80712000000, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen 80712000000, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Littelfuse Inc. alle reeksen zekeringen componenten. U kunt ook andere delen kopen van Littelfuse Inc. en zekeringen van ons. Zoals V14H175PL1T, V14H175PL2T, V14H175PL3T, V14H17PL1A, V14H17PL1T, V14H17PL2T, V14H17PL3T, V14H20PL1A, V14H20PL1T, V14H20PL2T 5TT 6-R, RSTA 1 BULK, 5TT 1-R, 5HF 5-R, 5HT 2.5-R, 5HF 8-R, 5TT 600-R, UMTS 1, UMTS 1.6, 0440001.WR.
Kopen Littelfuse Inc. 80712000000 bij ons, bespaar tijd en geld.