| Fabrikant Onderdeelnummer | 9EL2 |
|---|---|
| Fabrikant | Bourns Inc. |
| product categorie | TVS - Thyristors |
| beschikbare kwaliteit | 126740 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | THYRISTOR 245V 150A BUTTON |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | 9EL2.pdf |
| Onderdeel nummer | 9EL2 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Voltage - Breakover | 400V |
| Spanning - uit toestand | 245V |
| Voltage - On State | - |
| Stroom - Piekpuls (8 / 20μs) | - |
| Stroom - Piekpuls (10 / 1000μs) | 150A |
| Huidige - Hold (Ih) | - |
| Aantal elementen | 1 |
| Capaciteit | 150pF |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | Button |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | 9EL2 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor 9EL2, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen 9EL2, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen 9EL2, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Bourns Inc. alle reeksen TVS - Thyristors componenten. U kunt ook andere delen kopen van Bourns Inc. en TVS - Thyristors van ons. Zoals CRL2512-FW-R100ELF, CRE2512-FZ-R003E-3, CRM2010AFX-R100ELF, CRM2512-FX-R150ELF, CRF2512-FZ-R003ELF, CRF2512-FZ-R004ELF, CRM2512AFX-R100ELF, PWR4318W1000JE, PWR4318W5R00JE, PWR4318W24R0JE TISP4025H1BJR-S, TISP4220H3BJR-S, TPI8011NRL, P3203AAL, P1900MEL, TISP4P035L1NR-S, TISP4G024L1WR-S, SMTPA120, TISP4080M3BJR-S, TISP4265M3BJR-S.
Kopen Bourns Inc. 9EL2 bij ons, bespaar tijd en geld.