| Fabrikant Onderdeelnummer | CH-4 |
|---|---|
| Fabrikant | Signal Transformer |
| product categorie | Vaste smoorspoelen |
| beschikbare kwaliteit | 145150 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | FIXED IND 70MH 4A 600 MOHM CHASS |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | CH-4.pdf |
| Onderdeel nummer | CH-4 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Type | - |
| Materiaal - Kern | - |
| Inductie | 70mH |
| Tolerantie | - |
| Huidige score | 4A |
| Huidig - Verzadiging | - |
| afscherming | Unshielded |
| DC Resistance (DCR) | 600 mOhm |
| Q @ Freq | - |
| Frequentie - zelfresonant | - |
| ratings | - |
| Bedrijfstemperatuur | - |
| Inductance Frequency - Test | - |
| Kenmerken | - |
| Montage type | Chassis Mount |
| Pakket / koffer | Nonstandard |
| Apparaatpakket leverancier | - |
| Grootte / afmeting | 3.752" L x 3.126" W (95.30mm x 79.40mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 3.252" (82.60mm) |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | CH-4 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor CH-4, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen CH-4, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen CH-4, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Signal Transformer alle reeksen Vaste smoorspoelen componenten. U kunt ook andere delen kopen van Signal Transformer en Vaste smoorspoelen van ons. Zoals MRT 1-BULK-SHORT, MRT 1.25-BULK-SHORT, MRT 1.6-BULK-SHORT, MRT 2.5-BULK-SHORT, MRT 3.15-BULK-SHORT, MRT 5-BULK-SHORT, RST 80-BULK-SHORT, RST 100-BULK-SHORT, RST 125-BULK-SHORT, RST 160-BULK-SHORT LQW18AS8N7G0ZD, LQW18AS9N5G0ZD, LQW18ASR10G0ZD, LQW18ASR11G0ZD, LQW18ASR15G0ZD, LQW18ASR18G0ZD, LQW18ASR20G0ZD, LQW18ASR21G0ZD, LQW18ASR22G0ZD, LQW18ASR25G0ZD.
Kopen Signal Transformer CH-4 bij ons, bespaar tijd en geld.