| Fabrikant Onderdeelnummer | CHM3 |
|---|---|
| Fabrikant | Eaton |
| product categorie | Zekeringhouders |
| beschikbare kwaliteit | 107840 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | FUSE HLDR CART 690V 32A DIN RAIL |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | CHM3.pdf |
| Onderdeel nummer | CHM3 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Type fusehouder | Holder |
| Type zekering | Cartridge |
| Voor gebruik met / gerelateerde producten | MIDGET |
| Fuse Size | 0.394" Dia x 1.496" L (10mm x 38mm) |
| Aantal circuits | 3 |
| Spanning | 690V |
| Huidige score | 32A |
| Montage type | DIN Rail |
| oriëntering | - |
| Beëindigingsstijl | Screw Terminal |
| Contactmateriaal | - |
| Neem contact op met Finish | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | CHM3 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor CHM3, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen CHM3, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen CHM3, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Eaton alle reeksen Zekeringhouders componenten. U kunt ook andere delen kopen van Eaton en Zekeringhouders van ons. Zoals FWP-10AR14F, CGL-20, CGL-25, JJN-70, TCF17-1/2, TCF25, JJS-40, FRS-R-35ID, FRS-R-40ID, FRS-R-45ID 2560001, 03455HS1X, 2540103, 05710007LXP, 2540004, L60030M2PQ, L60030M3PQ, BG3031S, BG3011SQ, 03540912ZXGY.
Kopen Eaton CHM3 bij ons, bespaar tijd en geld.