| Fabrikant Onderdeelnummer | CL-110AB |
|---|---|
| Fabrikant | Amphenol Advanced Sensors |
| product categorie | Inrush Current Limiters (ICL) |
| beschikbare kwaliteit | 74420 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | ICL 10 OHM 3.2A 10.16MM |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | CL-110AB.pdf |
| Onderdeel nummer | CL-110AB |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| R @ 25 ° C | 10 Ohms |
| Tolerantie | - |
| Stroom - Steady State Max | 3.2A |
| R @ Current | - |
| Diameter | 0.4" (10.2mm) |
| Lead Spacing | 0.250" (6.35mm) |
| Keurmerken | UL |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | CL-110AB |
QY Componenten hebben de beste prijs voor CL-110AB, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen CL-110AB, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen CL-110AB, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Amphenol Advanced Sensors alle reeksen Inrush Current Limiters (ICL) componenten. U kunt ook andere delen kopen van Amphenol Advanced Sensors en Inrush Current Limiters (ICL) van ons. Zoals CC2D23S, CC2D23, CC2D33S-SIP, CC2D25-SIP, T9602-5-D-1, CC2D33S, CC2A35, CC2D35S, CC2D25, CC2D35-SIP MS35 0R550, MF72-008D7, MF72-008D9, MF72-012D11, MF72-060D11, MF72-030D11, MF72-016D11, MF72-080D11, MF72-022D9, SL03 22101.
Kopen Amphenol Advanced Sensors CL-110AB bij ons, bespaar tijd en geld.