| Fabrikant Onderdeelnummer | CL-80AB |
|---|---|
| Fabrikant | Amphenol Advanced Sensors |
| product categorie | Inrush Current Limiters (ICL) |
| beschikbare kwaliteit | 107530 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | ICL 47 OHM 3A 19.56MM |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | CL-80AB.pdf |
| Onderdeel nummer | CL-80AB |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| R @ 25 ° C | 47 Ohms |
| Tolerantie | - |
| Stroom - Steady State Max | 3A |
| R @ Current | - |
| Diameter | 0.77" (19.56mm) |
| Lead Spacing | 0.328" (8.33mm) |
| Keurmerken | UL |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | CL-80AB |
QY Componenten hebben de beste prijs voor CL-80AB, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen CL-80AB, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen CL-80AB, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Amphenol Advanced Sensors alle reeksen Inrush Current Limiters (ICL) componenten. U kunt ook andere delen kopen van Amphenol Advanced Sensors en Inrush Current Limiters (ICL) van ons. Zoals RL5506-5.0-110-50-PTF, RL4006-10-110-50-PTF, RL3810-100-110-50-PTF, RL7510-10-110-120-PTF, RL4510-50-110-120-PTF, RL3510-100-110-120-PTF, RL5506-5-65-50-PTO, RL3020-1500-100-240-PTO, RL7008-1.5-110-25-PTF, RL3005-10-110-12-PTO B57237S0259M000, B57237S0109M000, SL15 40004, SL15 10006, B57238S0220M000, B57238S0509M000, B57236S0121M000, B57236S0259M000, CL-130, CL-140.
Kopen Amphenol Advanced Sensors CL-80AB bij ons, bespaar tijd en geld.