| Fabrikant Onderdeelnummer | CM160808-R10JL |
|---|---|
| Fabrikant | Bourns Inc. |
| product categorie | Vaste smoorspoelen |
| beschikbare kwaliteit | 146020 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | FIXED IND 100NH 200MA 1.8 OHM |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | CM160808-R10JL.pdf |
| Onderdeel nummer | CM160808-R10JL |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Type | Wirewound |
| Materiaal - Kern | Alumina |
| Inductie | 100nH |
| Tolerantie | ±5% |
| Huidige score | 200mA |
| Huidig - Verzadiging | - |
| afscherming | Unshielded |
| DC Resistance (DCR) | 1.8 Ohm Max |
| Q @ Freq | 12 @ 100MHz |
| Frequentie - zelfresonant | 1.3GHz |
| ratings | - |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C ~ 100°C |
| Inductance Frequency - Test | 100MHz |
| Kenmerken | - |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | 0603 (1608 Metric) |
| Apparaatpakket leverancier | 0603 (1608 Metric) |
| Grootte / afmeting | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.037" (0.94mm) |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | CM160808-R10JL |
QY Componenten hebben de beste prijs voor CM160808-R10JL, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen CM160808-R10JL, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen CM160808-R10JL, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Bourns Inc. alle reeksen Vaste smoorspoelen componenten. U kunt ook andere delen kopen van Bourns Inc. en Vaste smoorspoelen van ons. Zoals MF-NSMF075-2, MF-NSMF012-2, MF-MSMF010-2, MF-SMDF050-2, MF-MSMF075-2, MF-NSMF110-2, MF-PSMF050X-2, MF-PSMF075X-2, MF-USMF050-2, MF-USMF005-2 IM10RA472J, IM10RA822J, IM10SJ103J, IM10SJ562J, IM10SK392J, IM10SK472J, IMS02BH100J, IMS02BH100K, IMS02BH101K, IMS02BH120J.
Kopen Bourns Inc. CM160808-R10JL bij ons, bespaar tijd en geld.