| Fabrikant Onderdeelnummer | D101J39COGLABAA |
|---|---|
| Fabrikant | Vishay BC Components |
| product categorie | Keramische condensatoren |
| beschikbare kwaliteit | 21100 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | CAP CER 100PF 500V NP0 RADIAL |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | D101J39COGLABAA.pdf |
| Onderdeel nummer | D101J39COGLABAA |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Capaciteit | 100pF |
| Tolerantie | ±5% |
| Voltage - beoordeeld | 500V |
| Temperatuurcoëfficiënt | C0G, NP0 |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Kenmerken | - |
| ratings | - |
| toepassingen | General Purpose |
| Faalpercentage | - |
| Montage type | Through Hole |
| Pakket / koffer | Radial, Disc |
| Grootte / afmeting | 0.394" Dia (10.00mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.138" (3.50mm) |
| Dikte (max) | - |
| Lead Spacing | 0.375" (9.52mm) |
| Leadstijl | Straight |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | D101J39COGLABAA |
QY Componenten hebben de beste prijs voor D101J39COGLABAA, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen D101J39COGLABAA, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen D101J39COGLABAA, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Vishay BC Components alle reeksen Keramische condensatoren componenten. U kunt ook andere delen kopen van Vishay BC Components en Keramische condensatoren van ons. Zoals BFC2370CF564, VJ1206A102GXACW1BC, VJ1206A102GXXCW1BC, VJ1206A151GXACW1BC, VJ1206A151GXXCW1BC, VJ1206A181GXACW1BC, VJ1206A181GXXCW1BC, VJ1206A221GXACW1BC, VJ1206A271GXACW1BC, VJ1206A331GXACW1BC CL10B272KC8WPNC, CL21C152JBF1PNE, C901U222MYVDBA7317, CC0402MRX5R4BB225, UMK105CG390JV-F, LMK105BJ104KV-F, UMK105CG1R5CV-F, UMK105CG6R8DV-F, UMK105CG030CVHF, UMK105CG070DVHF.
Kopen Vishay BC Components D101J39COGLABAA bij ons, bespaar tijd en geld.