| Fabrikant Onderdeelnummer | DM74LS245WM |
|---|---|
| Fabrikant | ON Semiconductor |
| product categorie | Logica - Buffers, stuurprogramma's, ontvangers, zendontvangers |
| beschikbare kwaliteit | 26930 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC TXRX NON-INVERT 5.25V 20SOIC |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | DM74LS245WM.pdf |
| Onderdeel nummer | DM74LS245WM |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Logica Type | Transceiver, Non-Inverting |
| Aantal elementen | 1 |
| Aantal bits per element | 8 |
| Input Type | - |
| Uitgangstype | - |
| Stroom - Uitgang hoog, laag | 15mA, 24mA |
| Voltage - Levering | 4.75 V ~ 5.25 V |
| Bedrijfstemperatuur | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Apparaatpakket leverancier | 20-SOIC |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | DM74LS245WM |
QY Componenten hebben de beste prijs voor DM74LS245WM, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen DM74LS245WM, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen DM74LS245WM, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van ON Semiconductor alle reeksen Logica - Buffers, stuurprogramma's, ontvangers, zendontvangers componenten. U kunt ook andere delen kopen van ON Semiconductor en Logica - Buffers, stuurprogramma's, ontvangers, zendontvangers van ons. Zoals FAN7392M, FAN73932M, FAN73933M, FAN7393M, FAN7393MX, MMBT3904LT1G, MMBT3906LT1G, MMBT4401LT1G, BC817-25LT1G, MMBT2907ALT1G 74HC2G125DP,125, SN74AHCT244QPWR, SN74AHC244NSR, NC7WZ126L8X, 74LVC3G17GD,125, 74AHCT240PW,118, SN74AHCT240NSR, 74HC366PW,118, SN74AHC245DBR, 74HC126D.
Kopen ON Semiconductor DM74LS245WM bij ons, bespaar tijd en geld.