| Fabrikant Onderdeelnummer | DM74LS75N |
|---|---|
| Fabrikant | ON Semiconductor |
| product categorie | Logica - Vergrendelingen |
| beschikbare kwaliteit | 106700 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC LATCH QUAD 16-DIP |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | DM74LS75N.pdf |
| Onderdeel nummer | DM74LS75N |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Logica Type | D-Type Transparent Latch |
| Circuit | 4:4 |
| Uitgangstype | Tri-State |
| Voltage - Levering | 4.75 V ~ 5.25 V |
| Onafhankelijke circuits | 1 |
| Vertragingstijd - Voortplanting | 20ns |
| Stroom - Uitgang hoog, laag | 400µA, 8mA |
| Bedrijfstemperatuur | 0°C ~ 70°C |
| Montage type | Through Hole |
| Pakket / koffer | 16-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Apparaatpakket leverancier | 16-DIP |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | DM74LS75N |
QY Componenten hebben de beste prijs voor DM74LS75N, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen DM74LS75N, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen DM74LS75N, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van ON Semiconductor alle reeksen Logica - Vergrendelingen componenten. U kunt ook andere delen kopen van ON Semiconductor en Logica - Vergrendelingen van ons. Zoals NZT753, 2SD1801T-TL-E, 2SC4134S-E, 2SC4027T-E, 2SC4027S-TL-H, NJVMJD112T4G, SJD112T4G, TIP48TU, KSH44H11TM, NSV12100UW3TCG 74HC373D,653, 74HC373D,652, 74HCT573D,653, 74HCT573D,652, 74HCT373D,653, 74HCT373D,652, MC14043BDR2G, CD4044BNSR, SN74HC373DWR, SN74AHC573DWR.
Kopen ON Semiconductor DM74LS75N bij ons, bespaar tijd en geld.