| Fabrikant Onderdeelnummer | EADCD054OA1 |
|---|---|
| Fabrikant | Everlight Electronics Co Ltd |
| product categorie | Displaymodules - LED-teken en numeriek |
| beschikbare kwaliteit | 471115 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | THRU-HOLE 16-SEGMENT ORG |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | EADCD054OA1.pdf |
| Onderdeel nummer | EADCD054OA1 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weergaveformaat | - |
| Aantal tekens | 2 |
| Grootte / afmeting | 0.835" H x 0.988" W x 0.303" D (21.20mm x 25.10mm x 7.70mm) |
| Cijfer- / alfagrootte | 0.54" (13.72mm) |
| Weergavetype | 14-Segment, Alphanumeric |
| Gemeenschappelijke pin | Common Cathode |
| Kleur | Orange |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 2V |
| Current - Test | 20mA |
| Millicandela-beoordeling | 12.5mcd |
| Golflengte - Piek | 621nm |
| Vermogensdissipatie (max.) | 60mW |
| Pakket / koffer | 18-DIP (0.600", 15.24mm) |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | EADCD054OA1 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor EADCD054OA1, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen EADCD054OA1, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen EADCD054OA1, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Everlight Electronics Co Ltd alle reeksen Displaymodules - LED-teken en numeriek componenten. U kunt ook andere delen kopen van Everlight Electronics Co Ltd en Displaymodules - LED-teken en numeriek van ons. Zoals EL3H7(E)(TB)-G, EL3H7(E)(TB)-VG, EL3H7(F)-G, EL3H7(F)(TB)-G, EL3H7(F)(TB)-VG, EL3H7(H)-G, EL3H7(H)(TA)-VG, EL3H7(H)(TB)-G, EL3H7(H)(TB)-VG, EL3H7(I)-G INND-TS40YGCG, INND-TS40YCG, INND-TS40ACG, INND-TS40RCG, INND-TS40DRCG, INND-TS40GCG, INND-TS56YAB, INND-TS56AAB, INND-TS56DRAB, INND-TS56GAB.
Kopen Everlight Electronics Co Ltd EADCD054OA1 bij ons, bespaar tijd en geld.