| Fabrikant Onderdeelnummer | EADCD040RA1 |
|---|---|
| Fabrikant | Everlight Electronics Co Ltd |
| product categorie | Displaymodules - LED-teken en numeriek |
| beschikbare kwaliteit | 145840 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | THRU-HOLE 7-SEGMENT RED |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | EADCD040RA1.pdf |
| Onderdeel nummer | EADCD040RA1 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weergaveformaat | - |
| Aantal tekens | 2 |
| Grootte / afmeting | 0.630" H x 0.795" W x 0.276" D (16.00mm x 20.20mm x 7.00mm) |
| Cijfer- / alfagrootte | 0.40" (10.16mm) |
| Weergavetype | 7-Segment |
| Gemeenschappelijke pin | Common Cathode |
| Kleur | Red |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 2V |
| Current - Test | 20mA |
| Millicandela-beoordeling | 15mcd |
| Golflengte - Piek | 632nm |
| Vermogensdissipatie (max.) | 60mW |
| Pakket / koffer | 10-DIP (0.600", 15.24mm) |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | EADCD040RA1 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor EADCD040RA1, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen EADCD040RA1, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen EADCD040RA1, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Everlight Electronics Co Ltd alle reeksen Displaymodules - LED-teken en numeriek componenten. U kunt ook andere delen kopen van Everlight Electronics Co Ltd en Displaymodules - LED-teken en numeriek van ons. Zoals 4N32-V, 4N32M-V, 4N33-V, 4N33M-V, EL815, EL815(M), EL815(M)-V, EL815(S1)(TD), EL815(S1)(TD)-V, EL815(S1)(TU) LA-301XB, QBASS40YG1, QBASS40YG0, ACSC04-41SRWA-F01, ACSA56-51SYKWA, QBTS400R, ACPSC04-41CGKWA, QBTS560R, LDS-AD14RI, LTS-50801HRB.
Kopen Everlight Electronics Co Ltd EADCD040RA1 bij ons, bespaar tijd en geld.