| Fabrikant Onderdeelnummer | EADDM288YA1 |
|---|---|
| Fabrikant | Everlight Electronics Co Ltd |
| product categorie | Displaymodules - LED-dotmatrix en cluster |
| beschikbare kwaliteit | 48820 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | LED DOT MATRIX YLW 8X8 2.37" CRA |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | EADDM288YA1.pdf |
| Onderdeel nummer | EADDM288YA1 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Millicandela-beoordeling | 24mcd |
| Interne verbinding | Common Anode Row, Common Cathode Column |
| Grootte / afmeting | 2.37" L x 2.37" W x 0.35" H (60.20mm x 60.20mm x 9.00mm) |
| Kleur | Yellow |
| Configuratie | 8 x 8 |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 2V |
| Interface | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | EADDM288YA1 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor EADDM288YA1, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen EADDM288YA1, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen EADDM288YA1, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Everlight Electronics Co Ltd alle reeksen Displaymodules - LED-dotmatrix en cluster componenten. U kunt ook andere delen kopen van Everlight Electronics Co Ltd en Displaymodules - LED-dotmatrix en cluster van ons. Zoals EL816(M)(B)-V, EL816(M)(C), EL816(M)(C)-V, EL816(M)(D), EL816(M)(D)-V, EL816(M)(X), EL816(M)(X)-V, EL816(M)(Y), EL816(M)(Y)-V, EL816(S1)(A)(TD) HCMS-2972, HCMS-3917, HDSP-2534, 2974, HCMS-3967, HCMS-2923, HCMS-3907, MIKROE-2347, VAOM-C07573G9-BW/32, DFR0522.
Kopen Everlight Electronics Co Ltd EADDM288YA1 bij ons, bespaar tijd en geld.