| Fabrikant Onderdeelnummer | EPC2016 |
|---|---|
| Fabrikant | EPC |
| product categorie | Transistors - FET's, MOSFET's - Single |
| beschikbare kwaliteit | 170220 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | TRANS GAN 100V 11A BUMPED DIE |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | EPC2016.pdf |
| Onderdeel nummer | EPC2016 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Discontinued at Digi-Key |
| FET Type | N-Channel |
| Technologie | GaNFET (Gallium Nitride) |
| Aftappen naar bronspanning (Vdss) | 100V |
| Stroom - continue afvoer (Id) @ 25 ° C | 11A (Ta) |
| Drive Voltage (Max Rds On, Min Rds On) | 5V |
| Rds On (Max) @ Id, Vgs | 16 mOhm @ 11A, 5V |
| Vgs (th) (Max) @ Id | 2.5V @ 3mA |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs | 5.2nC @ 5V |
| Vgs (Max) | +6V, -5V |
| Ingangscapaciteit (Ciss) (Max) @ Vds | 520pF @ 50V |
| FET-functie | - |
| Vermogensdissipatie (max.) | - |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Montage type | Surface Mount |
| Apparaatpakket leverancier | Die |
| Pakket / koffer | Die |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | EPC2016 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor EPC2016, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen EPC2016, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen EPC2016, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van EPC alle reeksen Transistors - FET's, MOSFET's - Single componenten. U kunt ook andere delen kopen van EPC en Transistors - FET's, MOSFET's - Single van ons. Zoals EPC2101, EPC2101ENGRT, EPC2103, EPC2105, EPC2105ENGRT, EPC2104, EPC2110, EPC2107ENGRT, EPC2036, EPC2035 IRFP31N50LPBF, IXFP80N25X3, STW46NF30, IRFP4137PBF, IPA60R060P7XKSA1, IPP220N25NFDAKSA1, IXTH110N25T, IPA075N15N3GXKSA1, IXFA4N100Q, STW22N95K5.
Kopen EPC EPC2016 bij ons, bespaar tijd en geld.