| Fabrikant Onderdeelnummer | IM06JR |
|---|---|
| Fabrikant | TE Connectivity Potter & Brumfield Relays |
| product categorie | Signaalrelais, tot 2 ampère |
| beschikbare kwaliteit | 109430 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RELAY TELECOM DPDT 2A 250V |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | IM06JR.pdf |
| Onderdeel nummer | IM06JR |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Relais Type | Telecom |
| Type coil | Non Latching |
| Spoelstroom | 11.6mA |
| Spoelspanning | 12VDC |
| Contact Formulier | DPDT (2 Form C) |
| Contact Beoordeling (huidig) | 2A |
| Schakelspanning | 250VAC, 220VDC - Max |
| Voltage inschakelen (Max) | 9 VDC |
| Spanning uitschakelen (min) | 1.2 VDC |
| Gebruik tijd | 3ms |
| Release Time | 3ms |
| Kenmerken | Sealed - Hermetically |
| Montage type | Surface Mount |
| Beëindigingsstijl | J Lead |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C ~ 85°C |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | IM06JR |
QY Componenten hebben de beste prijs voor IM06JR, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen IM06JR, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen IM06JR, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van TE Connectivity Potter & Brumfield Relays alle reeksen Signaalrelais, tot 2 ampère componenten. U kunt ook andere delen kopen van TE Connectivity Potter & Brumfield Relays en Signaalrelais, tot 2 ampère van ons. Zoals M5134-000004-2K5PG, M5134-000004-7K5PG, BMB2A0030BN7, 6609021-2, 3VB1, 6609012-3, 10VB3, 2VR1, 10EMC1, 8-1609095-9 AGQ20T06, AGQ21T1H, G6JU-2FS-Y-TR DC3, G6S-2G-Y-TR DC24, G6S-2F-10-TRDC24, TQ2-L2-6V, AGQ21T24, G6S-2F-Y DC5, OUAZ-SS-109L,900, V23079B1201B301.
Kopen TE Connectivity Potter & Brumfield Relays IM06JR bij ons, bespaar tijd en geld.