| Fabrikant Onderdeelnummer | L293D |
|---|---|
| Fabrikant | STMicroelectronics |
| product categorie | PMIC - Motorstuurprogramma's, controllers |
| beschikbare kwaliteit | 30070 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC MOTOR DRIVER PAR 16-DIP |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | L293D.pdf |
| Onderdeel nummer | L293D |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Motortype - stappenmotor | Bipolar |
| Motortype - AC, DC | Brushed DC |
| Functie | Driver - Fully Integrated, Control and Power Stage |
| Uitgang configuratie | Half Bridge (4) |
| Interface | Parallel |
| Technologie | - |
| Stap resolutie | - |
| toepassingen | General Purpose |
| Huidige uitgang | 600mA |
| Voltage - Levering | 4.5 V ~ 36 V |
| Voltage - laden | 4.5 V ~ 36 V |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Montage type | Through Hole |
| Pakket / koffer | 16-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Apparaatpakket leverancier | 16-PowerDIP |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | L293D |
QY Componenten hebben de beste prijs voor L293D, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen L293D, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen L293D, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van STMicroelectronics alle reeksen PMIC - Motorstuurprogramma's, controllers componenten. U kunt ook andere delen kopen van STMicroelectronics en PMIC - Motorstuurprogramma's, controllers van ons. Zoals SM6T75CAY, SM6T56CAY, 1.5KE6V8A, SMA6T68CAY, SMA6T82CAY, SMA6T14CAY, SMTYF18A, SMTYF5.0A, USBULC6-3F3, ESDARF01-1BM2 LM629M-6/NOPB, LM629M-8/NOPB, DRV8601DRBR, A3908EEETR-T, LB1848MC-AH, A3916GESTR-T-1, LV8549MC-AH, EMC2301-1-ACZL-TR, AP1034AER, BA6845FS-E2.
Kopen STMicroelectronics L293D bij ons, bespaar tijd en geld.