| Fabrikant Onderdeelnummer | L6563 |
|---|---|
| Fabrikant | STMicroelectronics |
| product categorie | PMIC - PFC (Power Factor Correction) |
| beschikbare kwaliteit | 53480 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC PFC CTRLR TRANSITION 14SOIC |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | L6563.pdf |
| Onderdeel nummer | L6563 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| mode | Discontinuous (Transition) |
| Frequentie - Schakelen | - |
| Actueel - opstarten | 50µA |
| Voltage - Levering | 10.3 V ~ 22 V |
| Bedrijfstemperatuur | -25°C ~ 125°C |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Apparaatpakket leverancier | 14-SO |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | L6563 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor L6563, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen L6563, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen L6563, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van STMicroelectronics alle reeksen PMIC - PFC (Power Factor Correction) componenten. U kunt ook andere delen kopen van STMicroelectronics en PMIC - PFC (Power Factor Correction) van ons. Zoals ESDAXLC6-1BU2, SMBJ100CA-TR, ESDALC5-1BT2Y, ESDA14V2LY, ESDAVLC6-1V2, SMM4F24A-TR, SMM4F15A-TR, ESDA8P80-1U1M, SMM4F18A-TR, SMAJ58CA-TR FAN6961SY, SSC2006SA, SSC2102S, PFS7523L, UCC3817N, UCC3818N, UC2852N, UCC38503DW, LT1248IN#PBF, LT1509IN#PBF.
Kopen STMicroelectronics L6563 bij ons, bespaar tijd en geld.