| Fabrikant Onderdeelnummer | MCT06030D3602DP500 |
|---|---|
| Fabrikant | Vishay Beyschlag |
| product categorie | Chipweerstand - opbouw |
| beschikbare kwaliteit | 20940 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES SMD 36K OHM 0.5% 1/8W 0603 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | MCT06030D3602DP500.pdf |
| Onderdeel nummer | MCT06030D3602DP500 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weerstand | 36 kOhms |
| Tolerantie | ±0.5% |
| Vermogen (Watts) | 0.125W, 1/8W |
| Samenstelling | Thin Film |
| Kenmerken | Anti-Sulfur |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±25ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 155°C |
| Pakket / koffer | 0603 (1608 Metric) |
| Apparaatpakket leverancier | 0603 |
| Grootte / afmeting | 0.061" L x 0.033" W (1.55mm x 0.85mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.022" (0.55mm) |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | MCT06030D3602DP500 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor MCT06030D3602DP500, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen MCT06030D3602DP500, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen MCT06030D3602DP500, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Vishay Beyschlag alle reeksen Chipweerstand - opbouw componenten. U kunt ook andere delen kopen van Vishay Beyschlag en Chipweerstand - opbouw van ons. Zoals VJ1206A1R5CXACW1BC, VJ1206A1R5DXACW1BC, VJ1206A1R8CXACW1BC, VJ1206A1R8DXACW1BC, VJ1206A2R2CXXCW1BC, VJ1206A2R2DXACW1BC, VJ1206A2R2DXXCW1BC, VJ1206A2R7CXACW1BC, VJ1206A2R7DXACW1BC, VJ1206A3R3CXJCW1BC ERA-2ARC1542X, ERA-2ARC2262X, ERA-2ARC3402X, ERA-2ARC4220X, ERA-2ARC4530X, ERA-2ARC5900X, ERA-2ARC6040X, ERA-2ARC6340X, ERA-2ARC3321X, CPF0805B9R1E1.
Kopen Vishay Beyschlag MCT06030D3602DP500 bij ons, bespaar tijd en geld.