| Fabrikant Onderdeelnummer | MLF2012C220M |
|---|---|
| Fabrikant | TDK Corporation |
| product categorie | Vaste smoorspoelen |
| beschikbare kwaliteit | 119010 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | FIXED IND 22UH 5MA 900 MOHM SMD |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | MLF2012C220M.pdf |
| Onderdeel nummer | MLF2012C220M |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Type | Multilayer |
| Materiaal - Kern | Ferrite |
| Inductie | 22µH |
| Tolerantie | ±20% |
| Huidige score | 5mA |
| Huidig - Verzadiging | - |
| afscherming | Shielded |
| DC Resistance (DCR) | 900 mOhm Max |
| Q @ Freq | 30 @ 1MHz |
| Frequentie - zelfresonant | 18MHz |
| ratings | - |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C ~ 85°C |
| Inductance Frequency - Test | 1MHz |
| Kenmerken | - |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | 0805 (2012 Metric) |
| Apparaatpakket leverancier | 0805 (2012 Metric) |
| Grootte / afmeting | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.057" (1.45mm) |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | MLF2012C220M |
QY Componenten hebben de beste prijs voor MLF2012C220M, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen MLF2012C220M, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen MLF2012C220M, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van TDK Corporation alle reeksen Vaste smoorspoelen componenten. U kunt ook andere delen kopen van TDK Corporation en Vaste smoorspoelen van ons. Zoals C2012NP01H103J060AA, CGA5L4C0G2J272J160AA, CGA4J3X8R1E474K125AB, C1005X5R1A335M050BC, C1005X5R1A335K050BC, CGA4J1X7R0J106M125AC, FG24C0G2E472JNT06, CGA4F3X7S2A224M085AE, C2012X7S2A474M125AE, CK45-R3AD102K-VRA RLB0914-820KL, RLB0912-4R7ML, LQH5BPN220M38L, B82145A1104J000, MGA06031R0M-10, MGA06031R5M-10, MGA0603R22M-10, MGA0603R33M-10, MGA0603R47M-10, MGA06034R7M-10.
Kopen TDK Corporation MLF2012C220M bij ons, bespaar tijd en geld.