| Fabrikant Onderdeelnummer | MPR3GD5V |
|---|---|
| Fabrikant | Bivar Inc. |
| product categorie | Paneelindicatoren, waakvlammen |
| beschikbare kwaliteit | 131900 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IND METAL PNL 3MM GRN DIFF 5VDC |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | MPR3GD5V.pdf |
| Onderdeel nummer | MPR3GD5V |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Type | LED |
| Lampkleur | Green |
| Lenskleur | - |
| Lenstransparantie | Diffused |
| ratings | - |
| Spanning | 5V |
| Actueel | - |
| Paneelknipselvorm | Round |
| Panel Cutout Dimensions | 0.24" (6.10mm) |
| Lensstijl / grootte | Round with Domed Top, 3mm (T-1) |
| Millicandela-beoordeling | 25mcd |
| Golflengte - Piek | 568nm |
| Kijk hoek | 35° |
| Beëindigingsstijl | - |
| Beschermingsgraad | - |
| Kenmerken | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | MPR3GD5V |
QY Componenten hebben de beste prijs voor MPR3GD5V, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen MPR3GD5V, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen MPR3GD5V, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Bivar Inc. alle reeksen Paneelindicatoren, waakvlammen componenten. U kunt ook andere delen kopen van Bivar Inc. en Paneelindicatoren, waakvlammen van ons. Zoals SMP4-RGB, SMP4-RGY, SMP4-RYB, SMP4-SBC-RY, SMP4-SBC-YG, SMP4-SRGB, SMP4-SRGY, SMP4-SRYB, SMP4-BC-RY, SMP2-AC C44-NWL15H-NWO, C44-NWL24H-CWO, C44-NWL24H-NWO, C44-NWL28H-CWO, C44-NWL28H-NWO, C44-NWL5H-CWO, C44-NWL5H-NWO, C44-NWO12H-CAO, C44-NWO12H-CWO, C44-NWO12H-NAO.
Kopen Bivar Inc. MPR3GD5V bij ons, bespaar tijd en geld.