| Fabrikant Onderdeelnummer | OA152KE |
|---|---|
| Fabrikant | Ohmite |
| product categorie | Door gatweerstanden |
| beschikbare kwaliteit | 177330 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES 1.5K OHM 1W 10% AXIAL |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | OA152KE.pdf |
| Onderdeel nummer | OA152KE |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Weerstand | 1.5 kOhms |
| Tolerantie | ±10% |
| Vermogen (Watts) | 1W |
| Samenstelling | Carbon Composition |
| Kenmerken | Pulse Withstanding |
| Temperatuurcoëfficiënt | - |
| Bedrijfstemperatuur | - |
| Pakket / koffer | Axial |
| Apparaatpakket leverancier | Axial |
| Grootte / afmeting | 0.236" Dia x 0.591" L (6.00mm x 15.00mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | - |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | OA152KE |
QY Componenten hebben de beste prijs voor OA152KE, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen OA152KE, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen OA152KE, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Ohmite alle reeksen Door gatweerstanden componenten. U kunt ook andere delen kopen van Ohmite en Door gatweerstanden van ons. Zoals OD360JE, OF621JE, 25J4R0E, 42J180E, 43F7K5E, 43F10KE, 23J8K0E, 41J1K0E, 25J12KE, 41F1K0E SFR16S0006802JA500, SFR16S0006802JR500, SFR16S0006803JA500, SFR16S0006803JR500, SFR16S0006809JR500, SFR16S0007500JA500, SFR16S0007500JR500, SFR16S0007501JA500, SFR16S0007501JR500, SFR16S0007502JA500.
Kopen Ohmite OA152KE bij ons, bespaar tijd en geld.