| Fabrikant Onderdeelnummer | OA680KE |
|---|---|
| Fabrikant | Ohmite |
| product categorie | Door gatweerstanden |
| beschikbare kwaliteit | 172140 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES 68 OHM 1W 10% AXIAL |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | OA680KE.pdf |
| Onderdeel nummer | OA680KE |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Weerstand | 68 Ohms |
| Tolerantie | ±10% |
| Vermogen (Watts) | 1W |
| Samenstelling | Carbon Composition |
| Kenmerken | Pulse Withstanding |
| Temperatuurcoëfficiënt | - |
| Bedrijfstemperatuur | - |
| Pakket / koffer | Axial |
| Apparaatpakket leverancier | Axial |
| Grootte / afmeting | 0.236" Dia x 0.591" L (6.00mm x 15.00mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | - |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | OA680KE |
QY Componenten hebben de beste prijs voor OA680KE, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen OA680KE, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen OA680KE, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Ohmite alle reeksen Door gatweerstanden componenten. U kunt ook andere delen kopen van Ohmite en Door gatweerstanden van ons. Zoals MJ2431FE-R52, MJ2432FE-R52, MJ2433FE-R52, MJ2490FE-R52, MJ2491FE-R52, MJ2492FE-R52, MJ2493FE-R52, MJ24R3FE-R52, MJ24R9FE-R52, MJ2550FE-R52 MFR-50FRF52-102K, MFR-50FRF52-102R, MFR-50FRF52-105K, MFR-50FRF52-105R, MFR-50FRF52-107K, MFR-50FRF52-107R, MFR-50FRF52-10K, MFR-50FRF52-10K2, MFR-50FRF52-10K5, MFR-50FRF52-10K7.
Kopen Ohmite OA680KE bij ons, bespaar tijd en geld.