| Fabrikant Onderdeelnummer | OD100JE |
|---|---|
| Fabrikant | Ohmite |
| product categorie | Door gatweerstanden |
| beschikbare kwaliteit | 114420 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES 10 OHM 1/4W 5% AXIAL |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | OD100JE.pdf |
| Onderdeel nummer | OD100JE |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weerstand | 10 Ohms |
| Tolerantie | ±5% |
| Vermogen (Watts) | 0.25W, 1/4W |
| Samenstelling | Carbon Composition |
| Kenmerken | Pulse Withstanding |
| Temperatuurcoëfficiënt | - |
| Bedrijfstemperatuur | - |
| Pakket / koffer | Axial |
| Apparaatpakket leverancier | Axial |
| Grootte / afmeting | 0.098" Dia x 0.276" L (2.50mm x 7.00mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 1.000" (25.40mm) |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | OD100JE |
QY Componenten hebben de beste prijs voor OD100JE, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen OD100JE, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen OD100JE, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Ohmite alle reeksen Door gatweerstanden componenten. U kunt ook andere delen kopen van Ohmite en Door gatweerstanden van ons. Zoals 23J6K0E, 20J1K5E, 20J2K2E, 20JR20E, 20JR50E, 13FR015E, 41J1R0E, 45F10KE, 41F270E, 41F390E CFR1WSJT-52-560R, CFR1WSJT-52-56K, CFR1WSJT-52-56R, CFR1WSJT-52-5K1, CFR1WSJT-52-5K6, CFR1WSJT-52-620K, CFR1WSJT-52-620R, CFR1WSJT-52-62K, CFR1WSJT-52-62R, CFR1WSJT-52-680K.
Kopen Ohmite OD100JE bij ons, bespaar tijd en geld.