| Fabrikant Onderdeelnummer | OD475KE |
|---|---|
| Fabrikant | Ohmite |
| product categorie | Door gatweerstanden |
| beschikbare kwaliteit | 25750 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES 4.7M OHM 10% 1/4W AXIAL |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | OD475KE.pdf |
| Onderdeel nummer | OD475KE |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weerstand | 4.7 MOhms |
| Tolerantie | ±10% |
| Vermogen (Watts) | 0.25W, 1/4W |
| Samenstelling | Carbon Composition |
| Kenmerken | Pulse Withstanding |
| Temperatuurcoëfficiënt | - |
| Bedrijfstemperatuur | - |
| Pakket / koffer | Axial |
| Apparaatpakket leverancier | Axial |
| Grootte / afmeting | 0.098" Dia x 0.276" L (2.50mm x 7.00mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | - |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | OD475KE |
QY Componenten hebben de beste prijs voor OD475KE, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen OD475KE, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen OD475KE, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Ohmite alle reeksen Door gatweerstanden componenten. U kunt ook andere delen kopen van Ohmite en Door gatweerstanden van ons. Zoals 25J5K0E, 41F4R0E, 15FR070E, 13FR005E, 12FR070E, TA205PA100RJE, TA205PA51R0JE, TA205PA39R0JE, TA205PA1R00JE, 45F20KE CFR-12JB-52-1R2, CFR-12JB-52-30R, CFR-12JB-52-3R9, CFR-12JB-52-6R2, CFR-50JB-52-6M2, AC01000003908JACCS, RSF100JB-73-360K, RSF100JB-73-910K, ERG-1SJ430, ERX-1SJ1R8.
Kopen Ohmite OD475KE bij ons, bespaar tijd en geld.